24/7 eTV WhatiwhatiWhakaatu :
KORE Oro? Patohia te tohu tangi whero i te taha maui o raro o te mata ataata
Whatiwhati News International Te Pakaru i nga Korero Haerere Pakihi Pakihi Kariki Whati Korero Panui Panui a Hawaii Te ahumahi manaaki Nga Korero Korero o Indonesia News Te whakatikatika He kawenga Tāpoi Whakahou Whakatau Whakatau Panui Waea Hoko Trending Na USA Pakaru Panui Nga Korero Korero

He Ataahua Te Ringa o Hawaii Ka Kore E Pai?

He Ataahua Te Ringa o Hawaii Ka Kore E Pai?
He Ataahua Te Ringa o Hawaii Ka Kore E Pai?
tuhituhia e Harry Johnson

I tirotirohia e te rangahau te maha o nga tuhinga haerere me nga poraka e tohu ana i te haerenga, te maha o nga pou Instagram me te taumata o te parahanga i pa mai i te marama maamaa.

Tuku Pai, PDF & Īmēra
  • Ko te rangahau hou e whakaatu ana i nga waahi ataahua o te ra i te ao katoa.
  • Ko te nuinga o nga whiti tino pai i te United States ka kitea i Hawaii.
  • Ko te taunga i puta nui atu i era atu ko te motu Kariki o Santorini.

Ma te tere haere o nga here haere, ka puta te rangahau hou i nga waahi ataahua o te ra i te ao katoa Hawaii Ko te 3 te waahi pai rawa atu.

I tirotirohia e te rangahau te maha o nga tuhinga haerere me nga poraka e tohu ana i te haerenga, te maha o nga whakairinga Instagram me te taumata o te parahanga i takea mai i te maarama horihori o ia rohe hei whakawhiwhi i a raatau ki te kauruuru o te ra mai i te 10.

Ko nga haerenga pai e 10 mo te toetanga o te ra me te putanga o te ra

KapaTaeWhenuaTau o nga tuhinga / blog Whakaaturanga Sunset InstagramWhakaaturanga Sunrise InstagramWhakauru me te whakaeke o te ra Instagram pouTiaho (mcd / m2)Tatauranga Sunset
1SantoriniKariki12105,6922,417108,1090.6278.29
2BaliIndonesia5154,37620,590174,9660.2167.13
3HawaiiUnited States5113,66620,869134,5350.1796.62
4Rio de JaneiroBrazil4231,1932,874234,0679.625.70
5Grand Canyon National ParkUnited States78,1633,31911,4820.1735.65
6Angkor WatCambodia61,96021,94323,9030.2685.49
7Te Hau-ā-uru KeyFlorida643,6102,65746,2672.245.38
8MaldivesMaldives616,0261,19017,2160.9165.27
9HaleakalāUnited States410,08633,04943,1350.1755.15
10UluruAhitereiria416,6769,05625,7320.1724.93

Ko te taunga i tu tino nui atu i era atu ko te moutere Kariki o Santorini, e kiia ana e te nuinga ko te tino ataahua o nga motu iti o te motu, e mohiotia ana mo ona pari teitei me nga whare maamaa i te tahataha o te moana Aegean. 

I taunakitia a Santorini i roto i nga tuhinga maha atu i era atu o nga waahi i tirohia e matou a kaore hoki e pa ki te paruparu marama penei i nga taone nui, me te wherikotanga 0.627 mcd / m2.

Ko te haerenga tuarua mo nga rangi kua to te ra ko Bali i Indonesia. He maha nga takutai o Bali i te taha hauauru pera i te Taone o Jimbaran, ka kite koe i te hekenga o te ra me te inu, te ngau ranei ki te kai i tetahi o nga tutaki moana me nga wharekai ka to te ra ki muri o te moana.

Ko te nuinga o nga rerenga o te ra tino pai i te United States ka kitea i Hawaii, tae atu ki te papa whenua o Haleakalā, engari ko te Aloha Ko te kawanatanga ano hoki te kaainga o etahi takutai pai rawa atu o te ao, a, kei te tuatoru o nga waahi te rangahau. Ko nga kirikiri o te onepu ma o nga mea pai o te takutai o Kohala e pai ana hei matakitaki i te Moana nui a Kiwa e huri ana i nga atarangi mawhero, mawhero, me te karaka.

Tuku Pai, PDF & Īmēra

Mō te kaituhi

Harry Johnson

Ko Harry Johnson te etita mahi eTurboNews tata ki te 20 tau.
E noho ana a Harry ki Honolulu, Hawaii, aa, no Uropi mai ia.
He pai ki a ia te tuhi me te mahi hei kaituhi etita mo te eTurboNews.

Waiho i te Comment